Do správy nám pribudlo 359 nových bytov skutočne výnimočného bývania v Košiciach: Spoznajte Rezidenciu pri radnici

Dôveru pri výkone správy nám prejavil aj jeden z najväčších rezidenčných komplexov v Košiciach, a to Rezidencia pri radnici, ktorá sa nachádza na Strojárenskej ulici. Prinášame hneď niekoľko zaujímavých faktov, o ktorých ste možno nevedeli.


Koľko bytov je v Rezidencii pri radnici?

Tento rezidenčný komplex v centre Košíc tvorí vyše 700 nehnuteľností vrátane bytov, nebytových priestorov a parkovacích státí. Z toho je v tomto exkluzívnom projekte celkovo 359 nových bytov.

Kedy sa plánuje kolaudácia?

Kolaudácia je plánovaná v dvoch etapách. V prvej etape bolo v máji 2018 právoplatne skolaudovaných 178 bytov, ostávajúcich 181 bytov sa bude kolaudovať o niečo neskôr.

Kto je správcom tohto Rezidencie pri radnici?

Správcom bytového domu je Stavebné bytové družstvo II. Košice. Do výberového konania na správu tohto rezidenčného komplexu sa Stavebné bytové družstvo II. Košice zapojilo ešte koncom roku 2017.

“Mať tú česť spravovať tento rezidenčný komplex nás, samozrejme, teší.”

Bc. Mgr. Peter Molnár, ved. úseku marketingu a poskytovania služieb

Ako správca vníma správu tohto rezidenčného komplexu?

“Som rád, že sme sa mohli aj takýmto spôsobom stať súčasťou tohto výnimočného projektu, nakoľko práve Stavebné bytové družstvo II. Košice ako líder na trhu v oblasti výkonu správy dokáže uspokojovať potreby aj najnáročnejších zákazníkov.

S podobnými projektami máme skúsenosti, avšak prvé miesto vo výberovom konaní, ale hlavne mať tú česť spravovať tento rezidenčný komplex nás, samozrejme, teší.

Teší ma, že sa takéto výnimočné značky ako Stavebné bytové družstvo II. Košice a Rezidencia pri radnici týmto spôsobom spájajú. Je to pre nás záväzok poskytovať naše služby na najvyššej úrovni a naplniť tak požadované očakávania.

Prejavená dôvera Rezidencie pri radnici nie je pre nás len vecou prestíže, či budovania značky, ale je to najmä o budovaní dlhodobej spokojnosti zákazníkov, čo je tá najnáročnejšia úloha, ktorá nás teraz čaká.

Aj týmto spôsobom SBD II. Košice potvrdzuje svoju pozíciu na trhu v oblasti výkonu správy bytových domov, nakoľko je to moderná správcovská spoločnosť, ktorá pozná potreby zákazníkov a dokáže efektívne zabezpečovať výkon správy nielen “klasickým” bytovým domom, ale aj takýmto moderným rezidenčným komplexom.

Veríme, že aj noví vlastníci budú s našimi službami spokojní, tešíme sa na spoluprácu s nimi a prajeme im spokojné bývanie,” uviedol Bc. Mgr. Peter Molnár.

Ak hľadáte viac informácií o REZIDENCII PRI RADNICI, nájdete ich aj na www.priradnici.sk.

Bc. Mgr. Peter Molnár

Stavebné bytové družstvo II. Košice

image_printVytlačiť