Referencie

Prehľad našich referencií.

Výkon správy zabezpečujeme pre 12 000 zákazníkov, najmä v mestskej časti KVP a MČ Západ, ale aj ďalších mestských častiach Staré mesto, Juh, Dargovských hrdinov, Nad Jazerom, či Šaca.

Z nášho širokého portfólia spravovaných bytových domov a našich spokojných zákazníkov vyberáme:
Rezidencia pri Radnici, Strojárenská 11A - 11G - Novostavba
Bytový dom Bernoláková 17, 17/A, 17/B, 17/C - Novostavba
Rezidencia CASSOVAR - Žriedlová 8-28, Košice - Novostavba
Bytový dom Alžbetina 55, Košice - Pamiatka v historickom centre
Bytový dom Michalovská 11, Košice - získal 1. miesto v súťaži - Najlepšie obnovený bytový dom roka 2012
Okrem vyššie uvedených bytových domov spravujeme aj iné novostavby (napr.: Bytový dom Južná trieda 48/C,D,E, Husárska 2..) a mnoho ďalších bytových domov.

Čo sa o nás hovorí

Ďakujem manažérke domu za vynikajúcu spoluprácu, poctivo odvedenú prácu. Hodnotím to veľmi pozitívne a preto ďakujem za to, že vynakladá veľké úsilie k spokojnosti vlastníkov bytov a pritom dbá aj o dobré meno bytového družstva. Je odborne fundovaná a vždy ochotná pomôcť, poradiť.
Ing. SinčákováZástupca vlastníkov bytov
Ako zástupca vlastníkov bytov na Zombovej 25, chcem Vám veľmi pekne poďakovať za výbornú spoluprácu, ktorá bola pre mňa veľmi nápomocná. Prajem Vám krásne leto a veľa pracovných úspechov.
p. LičkováZástupca vlastníkov bytov
Touto cestou chcem vyjadriť POCHVALU - POĎAKOVANIE pracovníkovi SBD II. Košice, ktorý mal dňa 31.7.2019 havarijnú službu výťahov. Na našom bloku sú dva nákladne výťahy, jeden máme v rekonštrukcií a druhý včera o cca 20:00 hod. vypadol. Volal som havarijnú službu SBD II. Košice (0915 595 881). Zdvihol to pán, ktorý veľmi ochotne rýchlo prišiel, výťah opravoval cca 2 hod., kotroloval stykače, relátka a ziťoval príčinu čo viedlo k poruche výťahu (výťah funguje). Čiže ešte raz prosím vyjadrite poďakovanie pracovníkovi údržby výťahov. Bol by som rád, keby bolo viac takých ochotných odborných ľudí.
p. HorovskýZástupca vlastníkov bytov, Dénešova 6, Košice
Na schôdzi sme prejednávali pre nás dôležité návrhy a veci. Za SBD sa na schôdzi, ako už tradične, zúčastnila manažérka domu. Odviedla profesionálny výkon a prácu, za ktorú by som sa v mene ostatných kolegov chcel aj takouto cestou poďakovať.
MVDr. Marián HutňanZástupca vlastníkov bytov
S určitým pocitom satisfakcie, za všetku našu spoločnú námahu pri zatepľovaní, si Vám dovoľujem oznámiť, že náš bytový dom vyhral hlavnú cenu v súťaži "Najkrajší bytový dom mestskej časti KVP". Cenu sme prebrali v piatok na miestnom úrade počas slávnostnej recepcie priamo z rúk starostu. Výherný diplom je vyvesený v našej skrinke na prízemí bytového domu. Ďakujem všetkým za spoluprácu, každá pripomienka sa oplatila. Prosím, tlmočte naše poďakovanie za Vašu prácu pri obnove nášho bytového domu vedeniu SBD II. Košice.
Ing. Jaroslav MercZástupca vlastníkov bytov
Chcela by som sa poďakovať za včerajšiu pomoc pri odstránení "havarijného" stavu v mojej kúpeľni. Nebol to havarijný stav podľa vášho ponímania, ale pre mňa osobne to bola neriešiteľná situácia. Je veľmi príjemné vedieť, že máme správcu domu, na ktorého sa môžeme v takýchto prípadoch obrátiť a jeho zamestnanci sú odborníci na svojom mieste a ochotní pomôcť, ako to bolo v prípade pána, ktorý mal službu v noci z 13. na 14.02.2020.
Renáta FortováRezidencia pri Radnici
Chcem vyjadriť spokojnosť s profesionálnym prístupom Vašej pracovníčky v súvislosti s výmenou radiátorov. Zároveň chválim pracovníčky zákazníckeho centra, ktoré mi poskytli všetky potrebné informácie.
Ing. Jarmila Krbaťová
Volám sa Ján Martinka, bývam na Lesníckej ulici č. 1, som zástupcom vlastníkov bytov na Lesníckej č. 1 a 5. Takouto formou sa chcem veľmi pekne poďakovať manažérke správy domu, vyzdvihnúť jej profesionálny, rýchly a ľudský prístup ku všetkým problémom, s ktorými som sa na ňu obrátil. S každým problémom mi či už u Vás na správe, po telefóne alebo cez mail aj počas pandémie poradila a vždy ma upozornila na správne riešenie danej situácie, s kompletnými informáciami. Ďakujem pekne.
Ján MartinkaZástupca vlastníkov bytov, Lesnícka 1, 5, Košice

NÁRODNÁ CENA SLOVENSKEJ REPUBLIKY ZA KVALITU

Stavebné bytové družstvo II. Košice ako prvý správca bytových domov v SR získal ocenenie za zapojenie sa do súťaže v kategóri A2 v súťaži Národná cena SR za kvalitu 2013.