Zákaznícky portál pre vlastníkov v správe SBD II. Košice je spustený

Od 1.10.2019 sme spustili zákaznícky portál pre zákazníkov v správe SBD II. Košice. Tento portál je prístupný pre našich zákazníkov prostredníctvom služby poschodoch.sk.

V tejto chvíli je v testovacej prevádzke, avšak už teraz sa môžete bezplatne registrovať.

Po zadaní registračného kódu a akceptovaní podmienok, bude overená e-mailová adresa a mobilné číslo. Po potvrdení týchto údajov sa môžete prihlásiť do svojho účtu.

V tejto testovacej prevádzke sú dostupné základné údaje pre užívateľov ako správa o činnosti správcu, vyúčtovanie, grafy spotrieb, konto užívateľa, odpočty meračov, predpis užívateľa, dokumenty objektu, či informácie o domových funkcionároch.

Samozrejmosťou je online pridávanie žiadostí na zmenu osobných údajov, počtu osôb a pod.

Ale týmto nekončíme a už čoskoro začnú pribúdať nové funkcie ako fond opráv, konštrukčné prvky, revízie, či faktúry, notifikácie, elektronické dokumenty a ďalšie.

Veríme, že aj týmto krokom prispejeme k zvyšovaniu kvality poskytovaných služieb a zvyšovaniu spokojnosti našich zákazníkov.

V prípade, že v rámci testovacej prevádzky budete mať akékoľvek otázky, či podnety na funkčnosť portálu, pošlite nám ich, radi sa na to pozrieme. Bližšie informácie nádete aj na našej web stránke.

Ďakujeme za dôveru a sme radi, že využívate naše služby.

image_printVytlačiť